kontakt +48500 478 477 / +48608 464 388
  • poznaj nas bliżej
  • nasz zespół
Każdego dnia służą Państwu radą i pomocą - zaangażowanie i pasja naszego zespołu dają gwarancję najwyższych standardów i skuteczności przeprowadzanych zabiegów.
specjaliści
 

Dr n. med. Anita Radłowska
specjalista dermatolog

   
  Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej i Studiów Doktoranckich, które zakończyła obroną pracy doktorskiej dotyczącej trądzika różowatego. Ukończyła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii.

Medycyna estetyczna, leczenie chorób skóry to nie tylko zawodowe tematy przewodnie, lecz także prawdziwa pasja. Bardzo rzeczowa, dbająca o każdy szczegół w terapii, zafascynowana zastosowaniem nowoczesnych technik laserowych w leczeniu chorób skóry. Dodatkowo zdolności manualne przekładają się na efektywność i rezultaty w zakresie medycyny estetycznej. W leczeniu i profilaktyce starzenia dba o zachowanie naturalnego wyglądu i zdrowia skóry. Nauczyciel akademicki, prowadzi zajęcia w zakresie medycyny fizykalnej i laseroterapii na studiach podyplomowych dla lekarzy.

Prywatnie kocha podróże, sport i góry, a odkrywanie nowych miejsc na ziemi to równie ważna życiowa pasja co dermatologia i medycyna estetyczna.
   
 

Dr n. med. paweł radłowski

   
  Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej i Studiów Doktoranckich na tej samej uczelni.
Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2006 roku. Ustawiczne kształcenie się w zakresie medycyny estetycznej i laseroterapii rozpoczął w 2005 roku i do nadal poszerza swoją wiedzę na licznych konferencjach międzynarodowych. Szczególne zainteresowanie kieruje w zakresie laseroterapii i leczenia niewydolności żylnej w tym stosowania łączonych technik w zakresie chorób żył. Bardzo spokojny i cierpliwy co w przypadku zawodu lekarza jest nieocenione.Dodatkowo specjalista z medycyny rodzinnej.Nauczyciel akademicki w zakresie skleroterapii i laseroterapii w GWSH w Katowicach.

Prywatnie bardzo rodzinny, kocha zwierzęta i wyprawy rowerowe.

   
 

Aleksandra Sowada
dietetyk

 

Ukończyłam dietetykę na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zdobywałam w Poradni Chorób Metabolicznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Należę do grona ekspertów ogólnopolskiej akcji propagującej zdrowe odżywianie wśród uczniów szkół podstawowych- „Zielona Kraina”. Współpracuję również z dr n. med. Danielą Kurczabińską – Luboń ekspertem w dziedzinie mikroodżywiania i zaburzeń mikrobioty jelitowej. Specjalizuję się w żywieniu klinicznym, dietach eliminacyjnych przy nietolerancjach i alergiach pokarmowych, leczeniu żywieniowym kandydozy, chorób metabolicznych i chorób tarczycy oraz w rzadkich chorobach metabolicznych np. fenyloketonurii oraz LCHAD.

Uważam, że człowiek jest tym, co je więc dieta nie powinna być dla niego chwilowym okresem pełnym wyrzeczeń i specjalnych dodatków. "Dieta ma być przyjemnością" – to moja dewiza! Wiele satysfakcji daje mi przyglądanie się postępom jakie robią moi pacjenci oraz wspólne dążenie do tworzenia zdrowych nawyków żywieniowych na całe życie. Obok pracy na co dzień jestem fanką szybownictwa.

   
 

mgr. monika ronewicz
kosmetolog

   
  Magister kosmetologii, podolog, nauczyciel akademicki z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Zafascynowana współczesną laseroterapią oraz zabiegami anti-age. Dzięki wieloletniej współpracy z lekarzami nabyła doświadczenia w kosmetologii estetycznej oraz dermatologii co wzbogaca każdy zabieg wykonany w klinice. Specjalista podologii, nauczyciel akademicki oraz wykładowca na uczelniach medycznych i w ośrodkach szkolenia zawodowego. Kosmetolog z indywidualnym podejściem pacjenta. Odbyła wiele dodatkowych kursów dokształcających. Sympatyczna, precyzyjna i zawsze uśmiechnięta.
   
 

beata gaca
pielęgniarka

   
  Wykwalifikowana pielęgniarka z dwudziestodwuletnim stażem zawodowym w szpitalu specjalistycznym oraz dziewięcioletnim w gabinecie dermatologicznym. Specjalista do spraw leczenia ran . Odbyła wiele kursów dokształcających z zakresu medycyny oraz zarządzania. W klinice zajmuje się obsługą laboratorium oraz pacjenta. Jest bezpośrednią asystentką dermatologa .Rzeczowa, komunikatywna i sympatyczna.
   
SPRAWDŹ oferowane ZABIEGI
oferowane zabiegi
wyjątkowe promocje idealny pomysł na prezent